HASTA SERVİSİ
YURT DIŞI HASTALARIMIZ İÇİN

Yurt Dışı Hastalarımız İçin :

Genart Tüp Bebek Merkezi sadece Ankara'da yaşayan hastalarımız için değil ülke içindeki diğer şehirlerdeki hastalarımıza da hizmet vermek üzere özel protokoller geliştirmiştir. Bu sayede şehir dışındaki hastalarımız telefon, faks ve internet aracılığıyla hizmet almakta ve burada tedavi için kalacakları süreç en aza indirgenmektedir. Başta Almanya, Hollanda olmak üzere özellikle ülke dışındaki vatandaşlarımıza aynı kolaylığı sağlayan protokollerimiz mevcuttur. Amacımız dünya çapında hizmet vermektir.

Telefon Danışmanlığı :

Yurt dışında bulunan hastalarımıza başlangıç olarak telefon danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Telefon danışmanlığı, merkezimize seyahat etmeden önce tüp bebek programı ve hizmetlerimiz ile ilgili ilk bilgilendirmeyi içermektedir. Karşılıklı görüşme ileri bir tarihe planlanabilmektedir.

Telefon ile görüşmenin ardından Gen-Art’ta tüp bebek tedavisine karar verildiği taktirde birçok hastamız bazı laboratuvar testlerini ve ovulasyon takibini Ankara’ya gelmeden evlerine yakın bir merkezde gerçekleştirmeyi tercih edebilir. Hastalarımızın Türkiye’de kalabilecekleri süre kısıtlı ise bu ovulasyon indüksiyonu sürecini bulundukları yerde yapabilecekleri şekilde organize edebiliyoruz. Bu şekilde hastalarımızın daha konforlu olacağı aynı zamanda bizim de yurt dışındaki hastalarımız üzerine daha fazla odaklanabileceğimiz bir tedavi planını başlatmış oluyoruz.

Tüp Bebek Tedavisi :

Kliniğimizde veya telefon aracılığıyla verdiğimiz danışmanlık sonrasında tüp bebek tedavisine başlarken size özel bir stimulasyon protokolü belirlenecektir. Bunun için çoğu zaman ilk stimülasyon takibi hastamızın bulunduğu ülke ve şehirde yapılmak üzere planlanabilir. Hastalarımız stimulasyon sürecinin yaklaşık 9. gününde Ankara’ya gelmelidir. Bu şekilde Ankara’da kalış süresi 1 hafta gibi minimum bir sürece indirgenmiş olur.

Tüp bebek uygulamaları iyi düzenlendiğinde oldukça basit, güvenilir ve kısa zaman içinde uygulanabilir bir yöntemdir.

Yurt Dışından Gelen Hastalarımız İçin Aşamalar :

1) Kadın Doğum Uzmanımız ile internet (www.genart.com.tr)  adresimizden veya telefon ile haberleşiniz. Bilgisayarınızda veya Cep Telefonları üzerinden video konferans programlarını kullanarak doktorumuz ile Türkiye saatine göre 09:00-18:00 saatleri arasında direkt iletişim kurabilir durumunuz ile ilgili gelişmeleri karşılıklı takip edebilirsiniz.

2) Doktorumuz yurda geliş sürenizi optimal değerlendirerek zaman kaybetmeyeceğiniz şekilde tedavi protokolünüzü başlatacaktır.

3) Türkiye’ de bulunduğunuz dönem içinde işlem öncesi 1-2 kez kliniğimizde bulunmanız yeterli olacaktır.

4) İşlemin uygulamalı olan kısmı maksimum 6 gün sürecek olup, bu süreyi Ankara’ da geçirmeniz gerekecektir. Bu amaçla ulaşım ve konaklama ile ilgili koşulları Gen-Art sizin adınıza planlayacaktır.

Ankara'ya Transport için :
Ankara Esenboğa Havalimanı
www.esenbogaairport.com
TAV Santral +90 212 465 5555
Telefon +90 312 398 0700
Faks +90 312 398 0770
Web http://www.tav.aero
Email info@tav.aero